Sparta nabídkou od rivalů už nepohrdla, nejbližší los však hraje proti ní - iDNES.cz

Sparťanský fanoušek si pohrál a navrhl dresy pro svůj milovaný klub, co jim  říkáte? - Ruik
Sparťanský fanoušek si pohrál a navrhl dresy pro svůj milovaný klub, co jim říkáte? - Ruik

Slabá produktivita, laciné chyby i jistý Čelůstka. Co ukázala Sparta? |  iSport.cz
Slabá produktivita, laciné chyby i jistý Čelůstka. Co ukázala Sparta? | iSport.cz

Sparta je opět v červených číslech. Za minulou sezonu ztráta 400 milionů |  iSport.cz
Sparta je opět v červených číslech. Za minulou sezonu ztráta 400 milionů | iSport.cz

Odklad zápasu škodí Spartě, míní experti. V případě prohry s Plzní padá  šance na titul - Sport.cz
Odklad zápasu škodí Spartě, míní experti. V případě prohry s Plzní padá šance na titul - Sport.cz

Rudé triko, černé doplňky. Také Sparta má nové dresy, venkovní sada je  žlutá - iDNES.cz
Rudé triko, černé doplňky. Také Sparta má nové dresy, venkovní sada je žlutá - iDNES.cz

ac sparta praha mládež – Seznam.cz

Pardubice - Sparta 0:2, oba góly hlavou v první půli, vítězové jdou do čela  - iDNES.cz
Pardubice - Sparta 0:2, oba góly hlavou v první půli, vítězové jdou do čela - iDNES.cz

SESTŘIH: Sparta - Norimberk 3:1. Skvělá půle, rozhodly dva rychlé góly |  iSport.cz
SESTŘIH: Sparta - Norimberk 3:1. Skvělá půle, rozhodly dva rychlé góly | iSport.cz

ACS | Nová identita

AC Sparta Praha - 🧮 Sparta má za sebou sezonu 2021/2022, ve které odehrála  celkem 52 soutěžních zápasů. Zrekapitulujte si jednotlivá utkání napříč  soutěžemi a připomeňte si sparťanské střelce. ➡️ https://bit.ly/3Nret4a |  Facebook
AC Sparta Praha - 🧮 Sparta má za sebou sezonu 2021/2022, ve které odehrála celkem 52 soutěžních zápasů. Zrekapitulujte si jednotlivá utkání napříč soutěžemi a připomeňte si sparťanské střelce. ➡️ https://bit.ly/3Nret4a | Facebook